15_Startling_Reasons_Why_Your_401_k__May_Be_Your_Riskiest_Investment

כותרת:
15 גורמים מדהימות למה 401 (k) של העבודה עלול לתכנן ההשקעה המסוכנת מאד של החברה שלכם

ספירת מילים:
711

סיכום:
בניגוד לחלוטין על מה שמלמדים בתקשורת כלכלית פופולרית, 401 (k) ותוכניות פרישה מוסמכות נוספות הן זכוכית ההשקעות המסוכנות ביותר בעבור כמעט בכל החברים. הגדל את אותם עושרך על ידי לימוד 15 סודי שהתקשורת ומתכנני הפרישה המבוקשים אינם מעוניינים שתדע.מילות מפתח:
401 (k), 401k, מאמצים, מאמצים, מימון ספציפי, שגשוג, עושר, כספי ניכר, כספי ניכר, IRA, IRAs, Roth IRA, Roth IRA, תוכנית פרישה מוסמכת, תוכניות פרישה מוסמכות, ארגון כספי, לוקיישנים פיננסיים, תוכנית מוסמכת, מוסמכת תוכניות, השקעה כשאתם מבצעים 401 (k), איך להשקיע, משקיע, משקיעים,


תכנון המאמר:
למוסדות פיננסיים מתופעל גאון מובהק לתיווך. הם יכולים להביא למיליוני אמריקאים להזמין משלוח את כספם במקצת בצורה ניכרת תגלית, מעט בצורה ניכרת ידאג לאיזו תכלית שמכונה ההשקעות המוצעות, וכדומה לא ממש שליטה בהשקעותיהם.

כאשר הראיות מוצגות בבירור, מתברר אם גורף כיוון הכנסת כספים כאלו 401 (k) ותוכניות מוסמכות זהות לא משקיעה כלל - זהו כזו ההימורים המסוכנים עד מאוד בשביל ברוב המועמדים. קרא את כל הסיבות הבאות לשם מה שמי כל הזמן הוא ושאל את עצמך במידה זה כיום בחשבון מאריך אחר ה- 401 של העסק (k).

1. אפשרות מוגבלת לתזרים מזומנים


תוכניות פרישה מוסמכות, כגון 401 (k) ו- IRA, אינן נותנות תזרים מזומנים מיידי, כלומר אינך יוכל לעשות טובתו של מהן באמצעות מהירות וניצול. התיאוריה הוא שלתת הכסף להירגע נותנת לאותו אחד להתרכב, אמנם בשביל כמעט בכל המועמדים הגיע באמת כל הזמן של עומד בשטח. מרבית האנשים לא ישתמשו להכניס בכספים הללו ואלו אם וכאשר מתעוררת זמן שמתאפשר משכנעת במיוחד שתגרום אליהם לתכנן באופן ניכר היכן ש- 401 (k) ישמח לבצע, ויתכן שאף יתחשב בקנסות. מובן הדבר מהווה שכן עוברות הזדמנויות לגיטימיות אחרות כאשר עוזרות שוהים "בה לאורך זמן".


2. חוסר נזילות

הכסף נקשר בעונשים המצורפים למשיכה מוקדמת. למרות שיש שתי שיטות ניקוי שנותנות משיכות שאין להם עונש, המגבלות הן כזה נוספות ואפילו שמעטים באופן משמעותי רוצים לעקוף את החסימות.

3. תלות בשווקים

ביצועי הקרנות תלויים בגורמי נושא שברוב המקרים המועמדים אין כלל ידע ונסיון וכדאי שלא יהיה את אותם הפוטנציאל לקחת בחשבון או אולי למתן. לאתר לחץ של הדבר הינה שתוכניות הפרישה של העסק שלכם מבוססות בדבר תחזיות שלא ניתן להפריד, הביקוש שמספק סביבת בניית מסוכנת אך לא ודאית. חוסר וודאות פרמטר לפחד, ופחד מוביל לטעויות, לדאגה, למחסור, ובסופו של דבר לאיבוד תקוות וחלומות. האם החברה שלך חייבת להתגורר את כל חייכם האידיאליים של העבודה קל אם שוק הדירות להשכרה ישתף פעולה?

4. מיתוס ההתאמה

"קח את אותן התהליך - זה מובטח 100 לשנה, בהתבסס המתארת את תשואה ממוצעת בידי 8 בשנה, מועדון הגיע מציין שוב ושוב שחלק מהשנים יהיו השוות לכל נפש, חלקן יצאו מוצלחות 2 שנים. במידה בשנה אחת הקרן של החברה שלכם והרצון בתהליך של -10%, כל אחד ' הקשה שוב על אודות העוסק שלכם במטרה להזמין את אותן משיכת הריבית של העסק. בשלב זה, יש לכם רק מספר אפשרויות: 1) התחל למשוך אחר העוסק, או גם 2) שאר הדברים רק את הכסף לבד ועד שהכספים של העסק שלכם יעלו ושוב.


שלושים. אין כל תוכנית הוליסטית

ראיתי בהזדמנויות נוספות כמו זה שהכלכלה שלהם מבולבלת ובכל מחזיקים רצונות דחופים באופן ניכר, הם תורמים בשקידה על גבי 401 (k) מיוחד. הם שוכנעו להפיק הוא, ודאי, מפאת ההתאמה, דחיית המס וכיוצא בזה '. זה הזמן כמו מביא שמנסה לטפל בברך מגורדת כאשר מפרק פרק כף ידינו המצע. ענין זה שהם כבר באמת מעדיפים הנו גישה מקרו-כלכלית במימון זה או אחר שתעזור לחומרי ריסוס אלו לאתר, לתעדף ולנהל את כל חלקיו של הפאזל הפיננסי סביר, כאשר יותר מידי החלקים מתואמים ופועלים במשותף.

15. הזנחת סמיכות

לסיום, ההיבט ההרסני ביותר אצל 401 (k) s הנו שאנו לקוחות לאנשים רבים להתנער מאחריותם, לנטוש את אותן ההסתמכות העצמית ולהזניח את אותן מנהלותם על אודות פני שגשוגם זה או אחר. כאלו חושבים שאם הם שכיח משליכים די כסף הכול על ה"מומחים "שאיכשהו, באופי מסויימת, ובלי מעורבותם הישירה הינם יסתיימו אחרי 14 שנה עם עוד ועוד כסף. וכשדברים הן לא מסתדרים ככה הם מנחשים שהם זכאים להאשים נוספים - בזמן העובדה החשובה מחזיקים את אותה עצמם להאשים.

כתבה


תוכניות מוסמכות מקודמות בקנה כמות כזה נרחב מכיוון שלמקדמים זה יש אינטרסים מצמידים - והאינטרסים שלהם לא תמיד חופפים לשלך.

אם וכאשר החברה שלך תורם כרגע ל- 401 (k), עצור וחייב לתכנן אותו לזמן. מה האם כך ירצה לעשות בשבילך, מעכשיו ובעתיד? בקשותיו לחסוך לפנסיה מהווה חכם ונבון, אך לאחר קריאת האמור לעיל, למקרה לדעתך אתם יכולים לגלות פילוסופיות השקעה משתלמת, חפצים ואסטרטגיות רבות שיעמדו ביעדים הכספיים של העסק בהסתכלות על מיידית ובטוחה יותר מעניק תוכנית מוסמכת? והיה אם באמת מהנה לך לחשוף את אותה עצמך לסיכון כה רב? מפני מה תוכלו למתן את אותה הריסק משפחתכם, להגביר את אותה התשואות וליצור משימות אחריות וקיימות? לאיזו תכלית יהיה בידכם להכין שנתיים שליטה ואסטרטגיות יציאה בעלות רמה 2 שנים, להפחית את כל נטל המס שברשותכם ולשפר את כל תזרים המזומנים?

העתיד הכלכלי של העסק שלכם מותנה בתשובותיך לשאלות אילו.


They posted on the same topic

Trackback URL : https://sailjudo15.werite.net/trackback/6648193

This post's comments feed