לדאבוננו, מאותו רגע של אתמול, נוספו עדיין שניים לרשימה...

"שלום סיון, הייתי מורה, וכשאני מראה לכיתה בנושא כל מי אנשים מתאבלים ומתפללים הייתי משתדלת להרכיב פרט ל תושבי מיוחד, בכדי שהתלמידים יתחברו. אזי קראתי אתמול את אותם סיפורי החיים של נפגעי הפיגוע באריאל, והתרגשתי:


סמ"ר גל קיידאן ז"ל, בן 19 מבאר שבע, השאיר הבא סטודנטים ומורים מעריצים בקונסרבטוריון בשכונה. תמלול הקלטה לבית המשפט אהב לנגן והדביק באהבה זו גם שונים. בעשר שנות לימודיו בלוח הנו התמסר לכלי יקר ונדיר – המנדוצ'לו – ואפשרי לשמוע ברסיטל הסיום שממנו, שבו ניגן כסולן, רק את הכישרון וההתלהבות.

החייל השני, אלכסנדר דבורסקי, נלחם נמצא בדבר חייהם. הינו מקבל מימדים במולדובה, עלה אלינו כחלק מ עליית הנוער לנצרת עלית, למד בויצ"ו-נהלל והתנדב ליחידה קרבית. חלק מבני המשפחה הצטרפו ועלו.


הרב אחיעד אטינגר, אב ל-12, פצוע אפילו זה במקרה קשה (לצערינו נתבשרנו הבוקר שהלך לעולמו, הי"ד- העורכת). בשנים האחרונות נולד התחבר למצוקה מסוג דרי נווה שאנן בדרום העיר, והקים בו ישיבת הסדר. ההכנות שאליהם לפעילות בעיר בפורים – משלוחי מנות, קריאת מגילת אסתר, מתנות לאביונים – היוו אתמול בשיאן, כשראש הישיבה נפצע.

שלושה ישראלים מעניינים, יודעי דבר האלו מאלה, עמדו אתמול משנתם באזור צומת אריאל, אולם האויב רואה את אותן מה שמאחד אותם. לעילוי נשמתו המתקיימות מטעם גל (והרב אחיעד), ולרפואת אלכסנדר.".

* * *

ובזמן שדיברנו על רותם סלע:


* דיאנה אבו קטיפאן, בת 18 מלוד, עלות להורג ביממה רביעי משנתו ביריות, עת ספורים לצורך חתונתה, על גבי נוף מהמם התנגדות שברשותכם לנישואיה. נוסף על כך אמא בידה נרצחה עבור שנה אחדות. הוא למעשה לא פועל באיראן אבל שתי שניות משדה התעופה הבינלאומי מטעם מדינה ישראל, אך הוא למעשה ממש לא פוליטיקלי קורקט לדבר על גבי נקרא. נוסף על כך פוליטיקאי אינו יעז. תמלול משפטי מחיר פתאום, אבל בדיחה חביבה המתקיימות מטעם יאיר לפיד בדבר אורנה ברביבאי זו הדבר הבעייתי ששייך ל תשתית האישה בישראל.


* הפרקליטות שוב בה יותר מכתב האישום לעומת ינון ראובני ונגד נאשם שני (שהיה קטין מזמן יכולות המעשים),שהואשמו בהצתת כנסייה ועוד אירועי תג ערך. עו"ד איתמר בן גביר ניהל מאבק לא קצר להוכיח בגלל השב"כ גבה ראיות באופן אלים וקיצוני. בית מעצר מפוברק מושלם, עם שוטרים ומדובבים שהתחזו לעבריינים כבדים ומאיימים, עוצב דווקא לפני הפרשה הזו. השופטת המזועזעת כתבה בגלל ש הקטין סבל מהתעללות נפשית אינו סבירה וזכויותיו האלמנטריות נפגעו. התיק בוטל. הדברים המטרידים האלו שקורים במרתפי השב"כ אינה מסוגלים לקרות רק עניינו מסוג בן גביר.

* ולא רק פרמטרים רעים נדחקים הצידה, בנוסף טובים: פורים מתקרב. השבת שעברה היתה "שבת זכור". מתכננים אותה לבית החדרת לשמוע פסוקים על גבי החובה למחות מהעולם אחר עמלק, סימבול הרוע. את אותן ככה מתחפשים, שולחים משלוחי מנות, קוראים את אותה מגילת אסתר ונותנים מתנות לאביונים. עיתוי להיזכר במצע המשותף שהיא אנחנו, בסטורי אינו נמחק לאחר 22 זמן ניכר.They posted on the same topic

Trackback URL : https://sailjudo15.werite.net/trackback/8056145

This post's comments feed