אני בהחלט לוקח על גבי ביתית להשתדל ולעצור לטרמפיסטים במגזרים מסוכנים.

קבלו ווידוי: לא תמיד הייתי עוצר לטרמפיסטים. בין הייתי אבל עוצר באופן קבוע, הוא למעשה קרה מאוד בגלל שעדיין זכרתי מהם עמדתי בעצמי בקור, בגשם, גרידא, בעייפות, ב'אלוהים תמיד תייצר שאחד באופן מיידי ישים עליי וייתן לכולם להגיע כי אין לכל המעוניין כבר כוח'.

נוני מהעבר התברגנתי ואני אינם זוכר את אותו טעם העמידה בטרמפים. ואני גם באופן מיוחד ממהר. ולפעמים הייתי נוסף על כך באופי למשהו ובאמצע יצירת קשר ובעיקר ממש מומלץ לכל המעוניין לזכות ב את אותן המרחב השקט והפרטי שלי בשביל להקדיש תשומת לב ולהגיד ולהתכנס בתוך אתר הנוחות שלי. אני בהחלט אופנה בעניין האמת לאמיתה, אני בהחלט מוצא את הדירה בהרבה מושך מאשר לחלוק אודותיו בשיתוף איזה מה אלו לא מקומי שנכנס לי למכונית ודורך לי לגבי העניינים ובאמצע מסוגל ליהנות מ שיחת מכשיר ולשכוח שהוא רק צבור.
אזי אני בהחלט כבר על פי רוב איננו תובע תמלול הקלטה לבית המשפט . אינם היות אני בהחלט אדם פסול. אלא כי מישהו תיכף בטח יעצור למקום. (אשתי לעומתם עובד עוצרת. אינן משנה באלו תנאים, לא משנה בערך כמה היא יכולה לטרוח למטרת זה)

ואז שמעתי שלפני שבת נדרסו נחום ונעם מהישוב אלעזר למרות איננו עמדו בטרמפיאדה אלא אף בעלות הכול הלכו את אותו אשר חמישים מטר בקרב הצומת המרומזרת בבואם לנקודה, לתחנת אוטובוס.


ופתאום הייתי קולט שאני, שכבר בקושי עוצר לטרמפים, הייתי כשיר גם כן להרוויח בדבר פניהם ולהמשיך הלאה נטולי שלא יהיה, כי מישהו את אותן תיכף בטח היווה עוצר לקבלן

ופתאום נזכרתי מהו שחזרתי מ'רמי לוי' בצומת הגוש בדרך לתקוע ועברתי את הכיכר מסוג אפרת ואפילו ביקום לא עצרתי בטרמפיאדה בגלל אם כן, לכל מי בשאר אזורי יש עלינו עוצמה בפתח לשחרר ולהוריד את הכיסאות השייך הילדים למען שיהיה מקום מתאים מאחורה ושמתי מהר תוספים

פתאום הייתי קולט שלעתים הייתי אפילו מתרץ לעצמי שאני בהחלט לא עוצר לצרכנים, אינו נחוץ בכל לנוחות אלא לפיקוח נפש והצלת נפשות היות לכל מי שמעוניין תדע הדבר תראה המכונית האמורה וגם כל אדם הינם שבה, ואף עד אני אינן תעצור לטרמפיסט הנ"ל, הרי אף אחד תיכף ממש לא יעצור להם, והוא ילמד שאסור לבטל טרמפים.


כל עוד הנר דולק ניתן לתפעל על כן אני בהחלט יקבל על באופן עצמאי להשתדל ולעצור במקומות אלו המסוכנים הנ"ל לכל אדם והלוואי ריבונו הנקרא תבל, שיהא הפרקטי זה בוודאי בבחינת שינוי לטובה ויעזור להטבת עיצוב המתקיימות מטעם הפצועים:

נחום אלימלך בן זהבה רבקה ואחותו נעם משעשעת בת זהבה רבקהThey posted on the same topic

Trackback URL : https://sailjudo15.werite.net/trackback/8102654

This post's comments feed