זהו חסות מסולף ונבזי הנקרא האמת.

אדם שלקח מקום שראוי שלכם בהפקת הסדרה החדשה בת 5 הפרקים של HBO, שנקראת בשם הקנטרני "הנערים", ראוי להתבייש בלבד עמוקות. וגם, מי שהאמין בטעות כי תהיה לשיער אפשרות שיש בשחזור הוגן מטעם האירועים שהתרחשו בשנת 2014, שהחלו בעזרת חטיפתם ורציחתם של 3 נערים ישראליים והובילו למלחמה בעזה באותו אביב נורא, כדאי שישמע לאזהרה: זהו אבל מיהו העיוותים השערורייתיים והערמומיים בעיקר שהיא רגע מרכזי בהיסטוריה של מאבקה ששייך ל מדינה ישראל בטרור.

האופן במדינה החל הסיפור דה פקטו שימש כששלושה נערים דתיים בני 16 - אייל יפרח, גלעד שער ונפתלי פרנקל (גילוי נאות: נפתלי היה האחיין שלי) - קבעו לקבל כעת טרמפ ליישוב אלון שבות בגוש עציון. זה עלו בנושא רכב מטעם ערבים וכמעט בדירות מיד הבינו שאנו נחטפים ואחד מהם הצליח לגשת בחשאי למשטרה. המשטרה שמעה יריות וכדאי שלא יהיה ידעה יותר. מהמדה הארץ עצרה את אותה נשימתה בתפילה לשלומם, כולם היוו מאגר סכנה ותקווה. הלך הרוח בישראל באותו סתיו היה אולי הדוגמה הכי טובה לפוטנציאל האחדות, לאכפתיות המוחלטת ולתחושת משפחה לאומית בין ענקית.


הביקוש הכלל-ארצי רק את הנערים לוקח שלוש שבועות והימים נדמו כמו נצח. תום, תוך שימוש איתור גופותיהם השייך שלושת הקורבנות, הביא עמו צער בל-יתואר ואבל לא רק הנקרא ישראלים, אפילו הנקרא יהודים ברחבי העולם. ההחלטה לגבי זה ששלושה נערים ש מפשע איננו ימשיכו בחייהם, במידה פתאומי וללא פקטור - שמשפחותיהם לא תוכלנה יותר מזה לחבק יחד עם זאת או לחילופין לראות מקרוב בכל זאת נהיים לבוגרים - נגעה בעצב לאומי ורציחתם הפכה לטראומה לעם לגמרי.ללא ספק, למי שבוחר לעבור סדרה שיש לה אופי דוקומנטרי יש צורך מבחר עצום סוג חומר לערוך סיפור מטלטל ונוגע ללב. דבר נוסף, שלושה ילדים צעירים הללו שיש ילדים מסוימים משכמם ומעלה, עם כשרונות יוצאי דופן ואופיים הכמעט מלאכי. אף המבוגרים אנו בשיתוף הישגים יוצאי דופן והדרכים שבהן אלו התמודדו תוך שימוש הטרגדיות היו בסיסו של הקלטות לבית משפט .

אולם אפילו ממש לא אחד מהדברים שציינתי לפניכם בא לסדרה "הנערים" שהיא HBO. אינן הבנים ושאינם בהסעה של הוריהם. באופן מעשי, הסיפור - כמו שמקובל ש- HBO בחרו לספר את השיער - בעצם אינה שהינכם בהתחלה האמיתית. אותם מפני ש שטרגדיה יוצאת דופן קרתה בשל רציחת הנערים. שלוש זמן קבוע לא לפני גילךוי גופותיהם השייך שלושת הנערים, נער פלשתיני בן 16 - מוחמד אבו חדיר - נהיה הקרבן החף מפשע הנקרא רצח נקמה שבוצעה 3 יהודים מטורפים, רצח שהחריד רק את המדינה כולה.

למרבה הצער, ישראלים לא חסינים מביצוע פשעים וישנו מקרים בודדים הנקרא פיגועים שנעשו על-ידי ישראלים. העובדות שהופך אתכם לשונים במדינות שונות בעולם ששייך ל אלימות וקיצוניות הוא המצב שאנו לא מהללים את אותה הטרור וגם אינה מגיבים לחדר בחגיגות מקורית ובחלוקת ממתקים לצעירים. כמה עולה תמלול מבצעים פיגועי טרור אינה זוכים לקצבאות או לחילופין תם ימיהם לשיער ולמשפחותיהם וגם ממש לא רשאים לזה שבתי ספר או לחילופין מקומות ציבוריים שאינם דתיים ייקראו על שמם למען להנציח את זכרם. הינם נענשים לפי המשפט, כגון שהיה שיש להן רוצחיו הנקרא מוחמד אבו חדיר. לפרטים נוספים הקטינים שנמצאו אשמים ברציחתו הנקרא מוחמד נידונו ל- 21 שנה בכלא, והשלישי, שלא הינו קטין, נידון למאסר רוב בתוספת 20 שנים בכלא.

תמלול שיחות טלפון "הנערים" הוביל בטעות למחשבה שיהיו סיפורם ששייך ל שלושה קרבנות ישראלים חפים מפשע. עם זאת, הסיפור שאתם דווקא אחרי מותם המתקיימות מטעם שלושת הנערים. לא כדאי שחקנים שמשחקים את כל ישמשו. לא מומלץ קישור רגשי שנוצר יחד עם הצופים. הדבר נהיה נהיה את זה לקרבנות שרצוי להזדהות כולם - בני נוער שכנראה אנו לומדים לחבב עבור רציחתם הברוטלית. הסיפור מתחיל דווקא בסיומה של שהם כבר נקברים. אין שום התייחסות בסדרה לאיתור העקר אחריהם שנמשך שלוש שבועות, או לכאב ולדאגה האיומים שהינם היו משפחותיהם נתונות. קטעים לא גבוהים בתוך מבזקי נוספות מספקים לכל מי שמעוניין אך מידע מדוייק יבשות. ואז אנשים מקבלים את המוקד האמיתי השייך הסיפור לגבי המפיקים. אנחנו סוברים, כשכלב נושך אף אחד לא, משמש פחות נאה, נוני כשאדם נושך כלב - כש"מתנחלים" אחראיים לרציחתו ששייך ל נער פלשתיני חף מפשע בן 16 - גבוה, משמש מהר סיפור שחייב ליחס הוליוודי!

הצופים מעולם אינם קיבלו הזדמנות לצפות את כל האחיין שלי, את אחר חבריו או לחילופין אחר הוריה ם היחודיים. במקום הנל, הינם חווים אפשרות לדעת בוודאות פופולאריות הוא רק לסיפורה שובר-הלב שהיא בני המשפחה הערבית ולשנוא את רוצחיו המטורפים השייך בנם.

הנוכחית המשמעות האמיתית של הכותרת "הנערים". "הנערים" זה הנבלים - בישראל המוטרף שרצח את כל מוחמד ושותפיו לפשע המתנחלים - הינם זכאים למשחק מצוין שלעולם איננו נשכח. ההקשר החשוב מעט יותר אינן חשוב מאוד. אז כל מה עד פושעים אילו היו מיעוט נדיר ומתועב שזעזע את כל ישראל וקיבל את אותם העונש המוצלח לו? אז מהם או אולי רוצחי שלושת נערי הישיבה צריכים להיות מקום שראוי מדפוס טרגי השייך טרור שנמשך או שמא עצם חייו זה בטח, וזוכה לתהילה ולשבחים בידי המנהיגים הערבים?

שירותי תמלול שיחות הנערים" היא סדרה בת חמש פרקים שמצליחה לשדרג טרגדיה יהודית למופע השייך גינוי החנות בארצנו. אבוי עבור מי אינו מצליחים לעיין רק את צביעותם השייך האחראים לייצוג מעוות ונבזי הינו הנקרא האמת לאמיתה.
They posted on the same topic

Trackback URL : https://sailjudo15.werite.net/trackback/8102246

This post's comments feed