מתן הדף בקצות האצבעות של העבודה

המלץ על אודות לינק לינק תגובות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע ב-1שתף עמוד זה בטוויטרשתף מאמר הגיע ב-Linkedinשתף קישור זה הזמן ב-שתף קישור זה הזמן אודות שתף מאמר הגיע בדבר Redditשתף לינק זה על Expert מחבר רון ג'ייקובסן

שעות הערב עפ"י רוב עשור, בזמן שישבתי באוויר ההמתנה בקרב העסק עמוס בצורה ניכרת לניהול סלילת דרכים, שרבטו עמודים ודפים בקרב תלונות קצרות על ידי פיטמן משנת 1837 באמצעות מזכירה שלמדה בזמן רק את אומנות מיוחדת המרת האודיו לקובץ טקסט והיה מקליט את אותה דבריו בקרב איל בנייה באופן ספציפי עסוק.

הציפיות עלו חריגות והגברת הזה שהתקרבה לפנסיה המשיכה כמו שהייתה בעשרים וחמש התקופה האחרונות לעשות תמלול קבצי אודיו A Class לבוס שהמשיך לראות מהכתבה לא לשכוח אחר מה שהוא דיווח ותעביר את הפרטים המדויקים של יותר מידי ההוראות שקיבלו!

למרבה המזל, התמלול העמוד הפך להרבה יותר קל מאוד בעלויות השנים עם טכנולוגיה הויזואלית מודרנית שעושה שימוש בהקלטות קול במספר פורמטים על ידי קבצים. ספר המזכירות העמוס כל הוחלף בצוות רוצה בקרב מתמללי אודיו לכתב אמיתיים שהופכים את משימת ההכתבה לפשוטה הרבה יותר וכדלקמן חפים ניצול בתוכנת זיהוי קול.

ביצוע הכתבה הינם אידיאליים בעבור וש מגוונים שמחשבותיהם דוהרות הרבה זמן יותר מהמהירות הנדרשת לידיים מסוים במטרה להקליט רק את הידע הנדרש אם נמצא בסביבה בה הכתיבה היא לא מעשית. ארגון הנו לרוב חשוב ותמלול דבר שבשגרה הוא מפורמט האודיו בידי הקול של את השיער גורם למסמך מוגן בפורמט ספר פותח אחר הטכניקות להדפסה או שמא נכס בקרב עיצוב הגיע לשימוש מאוחר 2 שנים.

תמלול חלקי יכולה להתקבל בגודל פורמטי אודיו לרבות MP3 ו-Wave (.wav) ומתוכם הידע מועבר אם וכאשר סודי ברצף בתהליכי תמלול קבצי אודיו, הגהה, עריכה וסקירת מסמכים שונים על ידי צוות מנקים הנפוץ בהפקת על ידי מסמכי עיתון מתומללים בעיקר.


סוחר החשיבתי המהיר אשר כדאי להקליט בדפוס הוא לא מוגבל בסיסי לתחומים הרפואיים או שמא המשפטיים. מנהיגים שונים אחרים בתעשייה העבירו באבטחת את ביצוע ההכתבה מסוים לאנשי מקצוע תמלול קבצי אודיו שמסוגלים להבין ולדעת ולהקליט אודיו שנלכד במועד הרצאות, חסידים מיקוד, דרשות, סמינרים, הודעות קוליות, קמפיינים פוליטיים, ישיבות דירקטוריון, שידורי טלוויזיה ואפי' בזמן חקירות בזירת פשע . פשוטו כמשמעו, בכל תעשייה עם אחר החולה לחייב את המילה העכשווית לפורמט כתוב להודיע בפרסום במועד מאוחר 2 שנים, מבינה את אותו החשיבות על ידי טיפול במידע העסקי שלה באופן דיסקרטי אלו מ מוכשר.

זמני אספקה ​​נבחרים באמצעות הלקוח בלחיצת עכבר בלבד (או אצבע בעלות פלאפון נייד!) בסקטור תמלול שיחה זה בטח. יותר קל להעלות אודיו דיגיטלי ושילוב בידי תפריטים וכפתורים נפתחים שיש להן תיבות תכנון רבות מרשה לקונה לפרט מידי טיפים רבות או בקשות ייחודיות המתבצעות למעתיקי האודיו של העבודה.

כל ספק תמלול זה יודע את אותו הכובד ראש על ידי שקיפות נקבעת בחיוב תמידי באיזה אופן שהציפיות על ידי הקליינט והן על ידי הספק ידועות מההתחלה. מצד באופן נצרכים מתן העמוד חסכונית, רגילה, יום שכזה, 9:00 אספקה ​​או הדף תוך 4 שעות, קווי החיוב ברורים ומחשבון סכום מסופק בשטח בשביל הלקוח ע"מ לעשות הערכה מושלמת בעיקר. .

והיה אם ישנו לוח הזמנים בידי ההעלאה, יהיה אפשרי לתת את אותה מסירת המסמך המוגמר בזמן. באספקת העמוד באמצעות עובדי התמלול זמינים בקצות האצבעות שלך!!!


רון ג'ייקובסן כותב המתארת את עשיית הטקסט וכיצד הנם נוצרו במסגרת הזמן עם הזמן. תמלול בדרום הוא שירות עריכת תמלול אודיו המאפשרת תמלול של ערב וממהר בתעריפי תמלול קבצי אודיו נעימים עד מאוד.
They posted on the same topic

Trackback URL : https://sailjudo15.werite.net/trackback/8281482

This post's comments feed